moja crvenouha kornjača

mobi_dik

Re: moja crvenouha kornjača

Poslao/la mobi_dik » uto srp 03, 2012 7:32 am

Neki vlasnici vodenih kornjača izbjegavaju stavljanje podloge kako bi imali manje posla oko čišćenja dna akvarija, no osim što akvarij tada izgleda sterilno, kornjače uživaju rovati po podlozi i zbog toga bi bilo dobro kada bi ju priredio.

Ne košta mnogo, a kornjači predstavlja još jedan od načina na koji će provoditi vrijeme.
Moja kornjača dosta vremena provodi rovajući po podlozi, gurajući kamenčiće i zakopavajući se :)

Kada kornjaču staviš u akvarij (malih dimenzija) u kojem je samo filter, to je kao da si joj osigurao samo kuhinju i wc.

Kornjači treba prostor u kojem se može pošteno isplivati, i u kojem se može sunčati pod raznim temperaturnim zonama.

Tebi treba viseće ili vanjsko kopno, jer bi naslaganim kamenjem ili komadom drveta i kopnom u obliku platforme svojoj kornjači oduzeo previše prostora.

no avatar
hey-ho

Re: moja crvenouha kornjača

Poslao/la hey-ho » čet srp 12, 2012 10:21 am

evo, posto joj nisam bio u ogucnosti dati sve sto treba, preuzela ju je moja prijateljica. to joj je prvi ljubimac pa je bila presretna sto ga je dobila. :-D
ima akvarij od 200 l, ima i suhi dio al neznam koliko je velik. normalno grijac, filter itd. :-)

Prethodna

Natrag na Životinjice

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.