trebam hitno pomoc

Sve o bolestima hladnovodnih riba i njihovom liječenju
Pravila foruma
Kako bi svima olakšali posao prilikom dijagnoze i liječenja bolesti, pokušajte osim samih simptoma bolesti,
navesti i ove važne pojedinosti:

- litraža akvarija
- imate li filtraciju vode
- starost akvarija (otkad je u pogonu)
- koliko često mijenjate vodu i koliko litara
- osnovni parametri vode (temperatura vode, pH, Gh, kh, no2, no3)

Na taj način prije ćemo doći do rješenja problema!
no avatar
ivanaleksandra

Re: trebam hitno pomoc

Poslao/la ivanaleksandra » čet ruj 28, 2017 9:41 am

Pozdrav svima,
Želim koristiti ovaj medij da vas obavijestim da gospođa Ivan Aleksandra pruža pouzdanu i korisničku pomoć i rado ćemo vam ponuditi zajam. Mi kreditiramo sredstva za pojedince i tvrtke kojima je potrebna financijska pomoć po stopi od 2%.
Tražite uglednu i akreditiranu privatnu tvrtku koja daje zajmove životnom vremenu. Mi pružamo sve vrste kredita na vrlo brz i jednostavan način, osobni zajam, auto kredit, Home zajam, studentski zajam, poslovni zajam, investicijski zajam, debt consolidation, i još mnogo toga.
Pošaljite nam e-poštu na: (ivanaleksandraloanfirm@gmail.com) Da biste se prijavili.
Prilozi
money-891747_960_720.jpg
money-891747_960_720.jpg (197.39 KIB) Pogledano 33 put/a.

no avatar
ivanaleksandra

Re: trebam hitno pomoc

Poslao/la ivanaleksandra » čet lis 12, 2017 12:59 am

Trebate li zajam? Trebate hitni zajam za brisanje dugova ili vam je potreban kapitalni zajam za poboljšanje poslovanja? Jeste li odbijali banke i druge financijske agencije? Nemojte tražiti dalje, mi smo ovdje da vam pomognemo financijski, sve što trebate učiniti je poslati nam e-mail putem (ivanaleksandraloanfirm@gmail.com) da biste dobili zajam u jasnim i razumljivim uvjetima i uvjetima. Vaša sreća je 100% zajamčena.
Pošaljite nam e-poštu na: (ivanaleksandraloanfirm@gmail.com) za prijavu

Prethodna

Natrag na Bolesti hladnovodnih riba

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.