zeleni akvarij

Spojaci ekipe
ibanezfrelon

Re: zeleni akvarij

Poslao/la ibanezfrelon » sri svi 12, 2010 10:41 pm

Već sam se pitao kakav je to kutni od 30 lit :D
Svejedno, zlatna je hladnovodna riba i ne spada u akvarij s tropskima

no avatar
brutus8

Poslao/la brutus8 » sri svi 12, 2010 10:50 pm

ibanezfrelon je napisao/la:Već sam se pitao kakav je to kutni od 30 lit :D

Ma neee nisu zlatne hladnovodne zlatne,sve su to unutra tropske ribice,samo ja im neznam vrstu žišku? Glava joj je bijela a ostatak zlatan,ova dr je šareno zlatna ,sve u svemu vidit ćemo šta će bit,
Zbog čega se opće pojavljiva ona alga na staklu? zAŠTO SE GNJOJI AKVARIJ,DA LI SE MORA GNJOJIT,AKO NEMA ŽIVIH BILJAKA UNUTRA

google

Poslao/la google » sri svi 12, 2010 11:32 pm

brutus8 je napisao/la:
ibanezfrelon je napisao/la:Već sam se pitao kakav je to kutni od 30 lit :D

Ma neee nisu zlatne hladnovodne zlatne,sve su to unutra tropske ribice,samo ja im neznam vrstu žišku? Glava joj je bijela a ostatak zlatan,ova dr je šareno zlatna ,sve u svemu vidit ćemo šta će bit,
Zbog čega se opće pojavljiva ona alga na staklu? zAŠTO SE GNJOJI AKVARIJ,DA LI SE MORA GNJOJIT,AKO NEMA ŽIVIH BILJAKA UNUTRA

Ako nemas zivih biljaka u akvariju nista ne trebas da gnojis, a ni co2 ti ne treba. Mozes li fotografisati svoj akvarij pa da nam posaljes sliku ?

MioMao

Poslao/la MioMao » čet svi 13, 2010 9:13 am

dva skalara u 300 lit je super, ali nije super što je jedan veći jedan manji (bar zasad). podHITNO(!) stavi živo bilje, plastično bilje je uglavnom iznimno ružno i ne obavlja funkcije potrebne uspostavljanju ravnoteže u akvariju. sigurna sam da će se naći par dobrih duša ovdje koji će ti pokloniti bilja za početak.
u tako velik akvarij, ako je dobro zabiljen, mogu ići neonke sa skalarima, ali kao prvo uzmi ih malo više, idu u jatu (5-10 kom je idealno za taj akvarij).
definiraj molim te to debela ribica dugih peraja :D
i molim te probaj naći i tu 'zlatnu ribicu' na netu pa stavi slike da ti možemo reći odgovara li ili ne.
inače uvijek je bolje imati malo vrsta a više ribica, nego više vrsta po jednu dvije, odn. ljepše je imati npr. jato neonki nego jednog platija, jednu neonku, jednog mola, jednog gupija...kužiš? osim u slučaju skalara, naravno.
e samo još jedna stvar - svi griješe, svi su jednom bili početnici...ove odgovore shvati kao dobronamjerne savjete :)
sretno sa nadogradnjom akvarija....
The mark of your ignorance is the depth of your belief in injustice and tragedy. What the caterpillar calls the end of the world, the Master calls the butterfly.

lakosta88

Poslao/la lakosta88 » čet svi 13, 2010 10:11 am

trpaj biljke :pom: trpaj biljke :pom: trpaj biljke :pom:
biljke rjesavaju sve probleme :)

nea007

Poslao/la nea007 » čet svi 13, 2010 10:19 am

lakosta88 je napisao/la:trpaj biljke :pom: trpaj biljke :pom: trpaj biljke :pom:

a jel ima ona hranjivu podlogu za te biljke? :?
brutus, vecina bilja zahtjeva ispod sljunka hranjivu podlogu/zemlju.
otvaram ovu peticiju u ime svih onih kojima je smajlic lijepe tete koja zaigrano flešaje svojim sisama prirastao srcu, te vas lijepo molim da svoj glas date kako bi nam je dragi admini vratili, i time nam uljepsali ove hladne zimske dane. :jump:

SomJura
Administrator
Administrator

Poslao/la SomJura » čet svi 13, 2010 12:09 pm

lakosta88 je napisao/la:trpaj biljke :pom: trpaj biljke :pom: trpaj biljke :pom:

Sve je kolega napisao. :au:
"Imao sam puno riba...al samo je jedna - Ciklid riba!"
Moja web stranica
Internet prodaja

Prethodna

Natrag na Okupljanja

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.