okupljanje v. gorica !

Spojaci ekipe
mariogt500

Re: okupljanje v. gorica !

Poslao/la mariogt500 » pet pro 18, 2009 9:57 am

ma nemoraju se ni javiti,samo nek se pojave tamo i sve ok
8)

bubi

Poslao/la bubi » ned pro 20, 2009 5:28 pm

Vidim da nisu dečki niš stavili kao zaključak ove teme, odnosno utiske sa našeg okupljanja, pa ću ja malo.....
Prvo moram reći da nam je bilo jako žao kaj se nitko drugi nije ni odazvao, a kamo li pojavio.... Razumijem da su predblagdanski dani, pa nekako mislim, da nisu, možda bi odaziv bio veći. Mi smo se lijepo napričali....zaista jako puno iskustava razmijenili i zaključili jednoglasno da, koliko nam je bilo korisno, toliko je bilo ugodno i zabavno. Toliko smo bili okupirani razgovorom da smo se zaboravili i slikati. Ali si nekaj mislim, možda i nije tako veliki propust.
Došli smo i do neke ideje da bismo uglavili jedan dan u mjesecu kao dan za okupljanje i nalazili se svaki mjesec, razmjenjivali iskustva, ribice, bilje, popili piće, malo se razonodili....
Kad ideja dođe do faze realizacije, biti ćete obaviješteni..... i još nešto. Moram naglasiti da su svi, zaista svi pozvani. Koji god budu mogli naći 2-3 sata za druženje s kolegama s foruma. Bit će nam jako drago ako idući puta bude više članova na okupu....
:hrpa: pozzz svima i veliko hvala burazzu i mariugt500 na ugodnom druženju :na:
slika

no avatar
josip1987

Poslao/la josip1987 » ned pro 20, 2009 5:35 pm

jako lijepo i cestitam na uspijehu sto ste se uspjeli okupiti eto bar vas par svaka cast podrzavam vas u tome da nastavite i dalje.

SVAKA CAST

no avatar
longplay

Poslao/la longplay » ned pro 20, 2009 6:45 pm

Prvo, čestitam vam na okupljanju.
Koliko vas je bilo, nema veze. Bitno je da ste se našli, zaljubljenici u ovaj krasni hobi, pričali, družili se... što se slika tiče, znam točno o čemu pričaš :D

To se desilo i kad smo se sastali nas nekoliko, uključujuči i tebe, naravno. Kasnije je bilo :tup: a fotić u džepu stoji, zaboravljen.

Nadam se da če vas biti sve više, fino je kad se ljudi tako nađu i na tren zaborave svakodnevne probleme, a razgovaraju o nečem što vole. Pravo "punjenje baterija".

Ugl. ne bi ja baš utanačio datum točan mjesečni. Ono, mob. i nađemo se za 3-4 dana :D

Hrvach

Poslao/la Hrvach » ned pro 20, 2009 7:56 pm

Ja bih rado došao al ovaj vikend sam bio kum na svadbi...
Tako da nije bilo nikakve šanse da i ja budem tamo :(

Al budemo se mi već vidjeli :)
Nek ste se podružili, meni je drago ;)
slikaslika
:) "Molim te, nacrtaj mi ovcu..." Mali princ, Antoine de Saint-Exupéry :)

mariogt500

Poslao/la mariogt500 » pon pro 21, 2009 10:07 am

evo ljudi moji dočekao sam i ja ponedjeljak da ubacim svoj komentar na naše druženje u petak.
prvo bih se htio zahvaliti bubiju i burazz-u(susedu) na zaista ugodno provedenih nekoliko sati.
možda sam i bio malo naporan s pitanjima ali zbog toga smo se i okupili da podjelimo svoja iskustva.
bubijeva ideja da se jednom mjesečno nađemo i popričamo čini mi se izvrsnom.ja ću se uvijek odazvati(može me samo bolest sprječiti).
još jednom ću se zahvaliti bubiju na poklonjenom m guppy i posuđenom kotilicom.
mali se odlično prilagodio ,a kotilicu sam smjestio i sad čekam malce.
čim malo porastu bubi tebi ide dekoliko komada(još prije sam ti obećao tako da obećanje ću kad tad izvršiti ;) )
mogao bih ja još puno pisati(zna bubi kako sam pričljiv :haha:) ali mislim da sam ono najbitnije rekao tako da s nestrpljenjem očekujem ponovni sastanak :gaga: :ples3: :vino: :pivo: :mah:

Prethodna

Natrag na Okupljanja

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.