?

Bolesti i liječenje morskih organizama
jasmina
Brick Lady
Brick Lady

?

Poslao/la jasmina » ned srp 10, 2005 10:51 pm

I nikome se nije ništa razbolilo?? Blago vama :roll: :twisted:

no avatar
Gost

Poslao/la Gost » pon srp 11, 2005 12:05 am

Ptico zlosutnico :P
Imas morski ich da te utjesim, sigurno ce ga netko dobiti :/

hornet

Poslao/la hornet » pon srp 11, 2005 11:55 am

za sad još nije i nadam se da neće, inaće stina je dobio dvije anemone i dva mandarina u raspadnom stanju (obavijest za one koji ne pratu druge forume), jedna anemona je riknula dok se ostalo oporavilo, da da u njegovom 5 mjeseci starom akvariju, no o tome bi mogao stina više napisati

stina

Poslao/la stina » pon srp 11, 2005 9:27 pm

Ma da , dobio ja djabe dve anemone magnifice(inace slove za najteže) , a cijela pošiljka od njih 12 samo je 5 preživjelo (neracunajući moje 2!!)!!
OD tih 5, 3 su se prodale, 2 su uginule... anemone su zbilja poor shipers, a još pogotovo kad se šalju najteže vrste...

Uglavnom 2 mandarinca su se kod mene naždrla i ja ih dao dalje u bolje tankove, jer mi nije u interesu držat ribu koja vrijedi i ljepa je a uginut ce mi kroz tjedan - dva zbog gladovanja...

Zasad se nadam da su mandarinci živi, dok one anemone i nisu najbolje...
Jedna je odma vidla drugi dan WC, a druga je bila kod mene ok, al onda sam je poklonio Figaru i kod njega je uginula...
Lako moguće da je uginula jer mi je pala vrecica na pod u kojoj je bila ili zato kaj ju je kod njega usisao powerhead na kratko :lol: :lol: :lol:
Is kaj smo joj napravili :lol: :lol: :lol: :lol:
Ma katastrofa uglavnom bacio ju je danas, baš me tip zvao!!
Žao mi je kaj se ovak smijem na sve to al živo me boli ona stvar više za jebene ribe i jebene akvarije... fakat.
Od sad pa nadalje sam BEZ osjećaja...pružim najbolje moguće uvjete, ak ide IDE, ak nejde, WC...
Da mi nebi rekli da sam licemjeran
:lol: 8)
bla bla bla bla... bla bla bla... :D

Crazy-a3

Poslao/la Crazy-a3 » čet sij 19, 2006 9:52 am

jos bolje da nije....... :]
Dubrava/Zagreb
"Bolje biti sam nego sa budalama"

lula

Poslao/la lula » čet sij 19, 2006 12:32 pm

onaj moj skalar je poceo prije par dana papati i za sad je, sva sreca, sve u redu. Nadam se da će tako i ostati.

Natrag na Bolesti

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.