Da li je moguče?

Ako ne znate kamo svrstati post :)
malamut

Poslao/la malamut » uto ruj 05, 2006 9:37 am

Mislim da je Crazy ako ne pogodila, onda vrlo blizu konacnom zakljucku. ;) Mene je najviše iritirao ceoni stop kod "ribe" konkretno, daleko je previsok. :hmm: A i razmjer velicine celjusti i ostatka tijela tjela je pomalko smješan. :D No, ipak ostavljam prostora majcici prirodi da se razmaše u svojoj kreativnosti. :X
I Bog stvori vodu...

Crazy-a3

Poslao/la Crazy-a3 » uto ruj 05, 2006 9:48 am

malamut je napisao/la:Mislim da je Crazy ako ne pogodila, onda vrlo blizu konacnom zakljucku. ;) Mene je najviše iritirao ceoni stop kod "ribe" konkretno, daleko je previsok. :hmm: A i razmjer velicine celjusti i ostatka tijela tjela je pomalko smješan. :D No, ipak ostavljam prostora majcici prirodi da se razmaše u svojoj kreativnosti. :X

ma netko se jako jako dobro potrudio i rastezao kozu ribe da bi ugurao majmunsku glavu...cak se vidi i rez na ledjnoj peraji koji je totalno sumljiv, a raspored i oblik zubi je karakeristican za majmune :) ..a i opet ako se ulazi dublje u ichtiologiju tu se zna raspored peraja sto ova riba nema jer je nemoguce da riba ima peraju na bocnoj strani maxile (gornje celjusti) umjesto na tijelu a da je i tako trebala bi imati dugacku lednu peraju koja bi joj omogucavala kretanje *TIRED*
Dubrava/Zagreb
"Bolje biti sam nego sa budalama"

Aquablade

Poslao/la Aquablade » uto ruj 05, 2006 10:11 am

Ne vidin nigdi škrge. A vi?

Dunjy82

Poslao/la Dunjy82 » uto ruj 12, 2006 10:26 pm

Dobra fotka.. svašta se danas može..pa pogledajte samo majstore maski filmske umjetnosti, koji cuda rade pomoću one neke pjene i gume + dorađivanja preko full naprednih kompjuterskih programa...
Kaj se tice ovih Rusalkinih fotki - fascinantno.
Baš sam proucavala to podrucje radi diplomskog...
pogledajte ta stvorenja na exploretheabyss.com
Evo samo nekih fotki.....
slika

slika

slika

Monterejski kanjon je prepun tih neobicnih stvorenja, dubina vode mjestimice doseže 3800 metara.

"To je svijet toliko razlicit od našeg da nas doista ne bi smjelo iznenaditi kada naiđemo na životinje koje premašuju naša maštanja." - kaže jedan od znanstvenika koji je istraživao to podrucje.... ljudi, naš planet rocks.
:shock:

:vici:
pun0glavac

luka11

Re: Da li je moguče?

Poslao/la luka11 » sri srp 29, 2009 1:54 pm

Ja mislim da je to neki GMO. A, ako nije, to je neka foto-montaza.
Nikad nije kasno....

jasmina
Brick Lady
Brick Lady

Poslao/la jasmina » čet srp 30, 2009 9:19 pm

luka11 je napisao/la:Ja mislim da je to neki GMO. A, ako nije, to je neka foto-montaza.

Hahahaha, luka11, ovaj tvoj potpis "Nikad nije prekasno" izvrsno odgovara situaciji. Otkud si ispuknuo ovu prastaru temu? ;)

luka11

Poslao/la luka11 » čet srp 30, 2009 9:37 pm

Sve ja nadjem :D .
Nikad nije kasno....

Prethodna

Natrag na Ostalo

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.